Rowerzysta w Krakowie

Rowerzysta w Krakowie

Nie brakuje aktywnych rowerzystów w Krakowie, zresztą od czasu promowania takiego sposobu poruszania się po tym jakże atrakcyjnym mieście nie tylko znacząco wzrosła ich ilość, ale w gruncie rzeczy wiele osób skorzystało na tym fakcie.

W końcu dzięki przemieszczaniu się za pośrednictwem roweru, możemy jedynie zyskać na zdrowiu a także oszczędzić na eksploatacji samochodu czy innego alternatywnego środka transportu.

rowerzystka na rowerze

Rower zamiennikiem samochodu

Ograniczenie emisji spalin jak i skuteczna walka ze smogiem, to kolejne argumenty jakie przemawiają za wykorzystaniem roweru, nie tylko jako alternatywy ale czegoś co w codziennym życiu może mieć sens. Wiele grup rowerowych organizuje systematycznie wycieczki po mieście, także akcje promocyjne jakie mają zachęcić innych do docenienia roweru.

zadowoleni rowerzyści

Nie ma znaczenia jaki rower posiadamy, zarówno profesjonalny jak i ten którym dysponujemy od wielu lat, doskonale nada się do tego by stać się aktywnym rowerzystom, w pełnym tego słowa znaczeniu. Na taki ruch decyduje się wiele osób, jakie de facto dotychczas odrzucały taką opcję.

1 Komentarz

  1. Rowerzystka miejska

    Masz już dosyć sterczenia w korkach? Twój samochód generuje zbyt wysokie koszta eksploatacji? Szukasz tańszej opcji w zakresie przemieszczania się po Krakowie?

    Zatem czas najwyższy przesiąść się na rower i zadbać nie tylko o zasobność naszego portfela, lecz przede wszystkim docenić rozwiązanie na jakie decyduje się coraz więcej mieszkańców Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *